Yhteystietomme

Asiakaspalvelu: 0290 031 113*, arkisin 9-16.

Muissa kuin asiakaspalveluasioissa voit soittaa suoraan yhteyshenkilöillemme, joiden numerot löydät alempaa tältä sivulta

Yleiset asiat: info@hurja.fi
Asiakaspalvelu: asiakaspalvelu@hurja.fi

Idea, ajatus vai kysyttävää? Lähetä viesti tästä niin jutellaan lisää!

Hurja on uuden ajan ohjelmistotalo, jossa data ja ihminen kohtaavat sulassa sovussa - älä epäröi, vaan ota rohkeasti yhteyttä!

Mitä tahansa sinulla on mielessä ohjelmistojen suhteen, meillä on varmasti asiaan kokemusta, näkemystä ja luovia ratkaisuja. Ohjelmistojen maailmaan on turvallisempaa hypätä, kun mukana on luotettava, mutkaton kumppani, jonka kanssa keskustelu on helppoa.

Yhteyshenkilöt

Jarno Airaksinen

Jarno Airaksinen

COO/yrittäjä, myynti

jarno.airaksinen@hurja.fi

0445467899

0445467899
Vili Härkönen

Vili Härkönen

CEO/yrittäjä, myynti

vili.harkonen@hurja.fi

0440653700

0440653700
Mikko Heiskanen

Mikko Heiskanen

Myyntijohtaja, myynti

mikko.heiskanen@hurja.fi

0408381213

0408381213
Joonas Pekkanen

Joonas Pekkanen

Projektipäällikkö, myynti

joonas.pekkanen@hurja.fi

0401380348

0401380348
Otto Vilo

Otto Vilo

Projektipäällikkö, myynti

otto.vilo@hurja.fi

0401391658

0401391658
Niko Haatainen

Niko Haatainen

Ratkaisukonsultti, myynti

niko.haatainen@hurja.fi

0407285757

0407285757
Hannamari Männistö

Hannamari Männistö

Asiakasvastaava

hannamari.mannisto@hurja.fi

0406595484

0406595484
Kiira Valta

Kiira Valta

Markkinointipäällikkö

kiira.valta@hurja.fi

0406824109

0406824109

Muut tiedot

Y-tunnus: 2091955-9
DUNS-numero: 540171449
Yrityksemme laskutustiedot löydät täältä.

*0290-alkuisen palvelunumeron hinta kiinteän puhelinverkon liittymästä: 0,0835 €/puh + 0,0691 €/min. Puhelun hinta matkapuhelinverkon liittymästä: 0,0835 €/puh + 0,1669 €/min
Ulkomailta soitettaessa ulkomaan taksan mukaan.